Červen 2013

KONEC BLOGU

25. června 2013 v 17:41 Ostatní

Takže,

poslední dobou jste si (vy bystří) všimli, že na blog nechodím, dojeli i přednastavené články no a já se rozhodla, že s tím praštím, nikam to nevede a baví mě to míň a míň.


Asi jde o to, že winx mi už nepřijdou tak populární, dřív byl o nich blog kam jsem koukla rozrůstaly se naše řady a teď jako by to zase začínalo upadávat.

To že winx se teď kreslí v lepší kvalitě, to že se jejich panenky prodávají na každém stánku, nebo to že už to má 5 serií (a tudíž si všichni myslím, že je to úspěšné) nic z toho není podstatné, když příběh jde do háje. Možná se někomu líbí, ale mě ne, já vím, já vím je to pohádka pro děti, ale děti rostou, já na winx vyrostla měla je ráda a ony se zasekli v jednom čase, ( chtěla jsem s nimi růst dál) vždyť si pamatujete třeba první díl Harryho pottera, taková fanatsy pohádka pro děti ale jak rostl vyvíjel se příběh, až do filmu u kterého jsme se v kině mohli zbláznit strachy. Winx jsou zaseknuté v jedné době a já tam s nimi uvíznout nechci.


To co jsem na winx zbožňovala je pryč, nevím přesně, co to bylo jestli ty krásné třpytivé oblečky (teď asi namítáte, že je mají pořád, ale co se týče harmonixu a sirenixu nemají nápad možná ještě sirenix ale tohle budu rozebírat ještě později...) nebo to možná byl ten příběh, který mě okouzlil tak jako Bloom okouzlilo, když poprvé přišla do Magixu. Možná mě na tom i bavilo, že to byla vážně pohádka žádné podprahové signály, jako třiďte odpad atd.. (v páte serii, se to ovšem změnilo, to jak Tritanus z toho všelijakýho znečištění zmutovatí je hloupé a navíc výchovné)A co se týče záporných postav Trix byly úžasné, jedna zlejší jak druhá, Darkar se mi teda nelíbil ale budiž no, patřil tam, no a Valtor byl boží, ten se mi hrozně líbil a čarodějové černého kruhu EHM no nic moc, ono zase abych jim nekřivdila taky měli něco do sebe, ale Tritanus ten byl hroznej!! On to nebyl pořádnej záporák, jeho postava prostě nebyla moc dobrá!


Winx přeměny měli být jedla lepší jak druhá, ale to se nestalo, spíše se začali zhoršovat. Povím vám proč: První přeměna Magic winx ta byla skvělá, dobrá na začátek a winx si rozdělili barvičky, pak šel Enchantix dobrý, dobrý všechny byli jak princezny. Dále šel Believix, mělo to nápad a ta přeměna se mi líbila, byla taková městská a to se hodilo, k ní ovšem patří i Sofix a Lovix, líbilo se mi, jak ty oblečky vlastně jen poupravili, winx nedostali nový kabát pouze se believix upravil do zimy a do přírody. No a dál to šlo Harmonix a Sirenix, kdo z vás čekal místo toho tuhle dokonalou přeměnu?


No já jsem jí chtěla fakt moc a moc, obří křídla (čekala jsem, že to bude víc a víc honosný) ale ne oni místo toho dali tohle-


Teď vám povím další problém vidíte to oblečení harmonixu? Ano? Příjde vám na tom něco? Prohlídněte si každou vílu zvlášť! Vidíte na první pohled jiný rozdíl, než co se týče barvy? Já ne!!! To je ono V harmonixu a vlastně i v sirenixu mají všechny víly stejný ohoz (krom detailů a barev)


Dřív každý obleček byl jedinečný, žádné stejné střihy jako školní uniforma. Asi je těžké pořád vymýšlet zbrusu nové oblečení, ale jestli na to nemají, tak ať toho nechaj!

Ale u věcí na ven to problém nedělalo.


(proč mají všechny kozačky??)

Nechci, aby to vypadalo, že winx nemám ráda, nebo hůř. Mám je ráda, ale na pátou serii se v životě znovu nepodívám (i opening stál za nic) A písničky šli taky do háje, jedna jak druhá a aby bylo jasno písnička na opening má být ta největší pecka, ta kterou dali do páté serie byla na nic, nechtěla jsem to mu věřit, ani po prvním díle jsem tomu nevěřila, až po druhém jsem bohužel byla nucena uvěřit.

No asi se mi nejvíc líbil opening z 4. Serie, byl tak rázný, rychlá písnička a i text byl dobrý (nejlepší je ten konec :D)

Je na vás čemu dáte přednost, jestli holkám, které třeba nejsou dokonalé a nenosí ty nejlepší hadry,mají problémy jako vy, ale umí je vyřešit s malou pomocí nějakého kouzla. A v jejich dobrodružstvích cítíte tu energii a víte že magie není vše co potřebujete, nutná je i odvaha a to pravé přátelství.


Anebo si vyberete, partu dokonalých holek, které jsou perfektní ve všech směrech, co se týče kluků až po jedinou chybičku, no vlastně ony nemají žádnou chybu! Vše končí šťastně, tak jak se na pohádku sluší a patří, aby malé děti nebrečely. Hele řekněme si, když v Bambi zabili jeho mámu, kolik z vás se z toho ještě dávno před koncem filmu oklepalo? Já na konci na tu srnu ani nevzpomněla! Nejde o to, že by děti neunesly špatný konec, spíš jde o to, jak jim ho podáte. Já osobně mám ráda otevřené konce, sama si domyslím konec mě nejmilejší a v té vizi žiju.

Svět winx, ve kterém jsem žila už není a proto jsem se rozhodla se do něj vrátit, blog končí, protože vás ostatní winx buď nezajímají, nebo se zajímáte o ty nové oblečky. Strašně ráda bych řekla, Ať už mají nový oblek jsou to ty staré dobré winx…………..no ale to říct nemůžu, není to pravda.

Sami si vyberte, kam patříte vy!

Možná si říkáte, že z toho dělám až moc dráma, ale winx patří hodně velká část mého života a já to nechtěla ukončit bez vysvětlení, pouhou větou Konec blogu, ruším to tu.

Winx jsou stále ve mně, nikdy neodejdou a ani to nechci, ale chci si je pamatovat takové jaké byli dřív

Píseň, která mi příjde, že se teď hodí


WE'RE THE WINX!Winx trendy

25. června 2013 v 16:17 Winx 5. serieFlora Marine

19. června 2013 v 14:00 F 5. serie


Layla Believix

17. června 2013 v 14:00 L believix


Layla Harmonix

15. června 2013 v 14:00 L Harmonix


Layla Sirenix 3D

13. června 2013 v 14:00 L Sirenix

Winx-Grupo Linea Color

12. června 2013 v 14:00 | TheBlueDragonStudio |  Winx Fanarts

WINX MUSA NEW TRANSFORMATION

11. června 2013 v 14:00 | caboulla |  M fanarty

Winx Club Brightnix

10. června 2013 v 14:00 | alexrocimar |  Winx Fanarts

Winx Club - Harmonix real

9. června 2013 v 14:00 | Sockilein |  Věcičky winx

Roxy Spring Time

8. června 2013 v 14:00 | werunchick |  R fanarty


Winx Musa couture fairy

6. června 2013 v 14:00 | fantazyme |  M fanarty
Tecna Café

2. června 2013 v 14:00 T 5.serie

Layla Café

1. června 2013 v 14:00 L 5.serie