Ostatní

KONEC BLOGU

25. června 2013 v 17:41

Takže,

poslední dobou jste si (vy bystří) všimli, že na blog nechodím, dojeli i přednastavené články no a já se rozhodla, že s tím praštím, nikam to nevede a baví mě to míň a míň.


Asi jde o to, že winx mi už nepřijdou tak populární, dřív byl o nich blog kam jsem koukla rozrůstaly se naše řady a teď jako by to zase začínalo upadávat.

To že winx se teď kreslí v lepší kvalitě, to že se jejich panenky prodávají na každém stánku, nebo to že už to má 5 serií (a tudíž si všichni myslím, že je to úspěšné) nic z toho není podstatné, když příběh jde do háje. Možná se někomu líbí, ale mě ne, já vím, já vím je to pohádka pro děti, ale děti rostou, já na winx vyrostla měla je ráda a ony se zasekli v jednom čase, ( chtěla jsem s nimi růst dál) vždyť si pamatujete třeba první díl Harryho pottera, taková fanatsy pohádka pro děti ale jak rostl vyvíjel se příběh, až do filmu u kterého jsme se v kině mohli zbláznit strachy. Winx jsou zaseknuté v jedné době a já tam s nimi uvíznout nechci.


To co jsem na winx zbožňovala je pryč, nevím přesně, co to bylo jestli ty krásné třpytivé oblečky (teď asi namítáte, že je mají pořád, ale co se týče harmonixu a sirenixu nemají nápad možná ještě sirenix ale tohle budu rozebírat ještě později...) nebo to možná byl ten příběh, který mě okouzlil tak jako Bloom okouzlilo, když poprvé přišla do Magixu. Možná mě na tom i bavilo, že to byla vážně pohádka žádné podprahové signály, jako třiďte odpad atd.. (v páte serii, se to ovšem změnilo, to jak Tritanus z toho všelijakýho znečištění zmutovatí je hloupé a navíc výchovné)A co se týče záporných postav Trix byly úžasné, jedna zlejší jak druhá, Darkar se mi teda nelíbil ale budiž no, patřil tam, no a Valtor byl boží, ten se mi hrozně líbil a čarodějové černého kruhu EHM no nic moc, ono zase abych jim nekřivdila taky měli něco do sebe, ale Tritanus ten byl hroznej!! On to nebyl pořádnej záporák, jeho postava prostě nebyla moc dobrá!


Winx přeměny měli být jedla lepší jak druhá, ale to se nestalo, spíše se začali zhoršovat. Povím vám proč: První přeměna Magic winx ta byla skvělá, dobrá na začátek a winx si rozdělili barvičky, pak šel Enchantix dobrý, dobrý všechny byli jak princezny. Dále šel Believix, mělo to nápad a ta přeměna se mi líbila, byla taková městská a to se hodilo, k ní ovšem patří i Sofix a Lovix, líbilo se mi, jak ty oblečky vlastně jen poupravili, winx nedostali nový kabát pouze se believix upravil do zimy a do přírody. No a dál to šlo Harmonix a Sirenix, kdo z vás čekal místo toho tuhle dokonalou přeměnu?


No já jsem jí chtěla fakt moc a moc, obří křídla (čekala jsem, že to bude víc a víc honosný) ale ne oni místo toho dali tohle-


Teď vám povím další problém vidíte to oblečení harmonixu? Ano? Příjde vám na tom něco? Prohlídněte si každou vílu zvlášť! Vidíte na první pohled jiný rozdíl, než co se týče barvy? Já ne!!! To je ono V harmonixu a vlastně i v sirenixu mají všechny víly stejný ohoz (krom detailů a barev)


Dřív každý obleček byl jedinečný, žádné stejné střihy jako školní uniforma. Asi je těžké pořád vymýšlet zbrusu nové oblečení, ale jestli na to nemají, tak ať toho nechaj!

Ale u věcí na ven to problém nedělalo.


(proč mají všechny kozačky??)

Nechci, aby to vypadalo, že winx nemám ráda, nebo hůř. Mám je ráda, ale na pátou serii se v životě znovu nepodívám (i opening stál za nic) A písničky šli taky do háje, jedna jak druhá a aby bylo jasno písnička na opening má být ta největší pecka, ta kterou dali do páté serie byla na nic, nechtěla jsem to mu věřit, ani po prvním díle jsem tomu nevěřila, až po druhém jsem bohužel byla nucena uvěřit.

No asi se mi nejvíc líbil opening z 4. Serie, byl tak rázný, rychlá písnička a i text byl dobrý (nejlepší je ten konec :D)

Je na vás čemu dáte přednost, jestli holkám, které třeba nejsou dokonalé a nenosí ty nejlepší hadry,mají problémy jako vy, ale umí je vyřešit s malou pomocí nějakého kouzla. A v jejich dobrodružstvích cítíte tu energii a víte že magie není vše co potřebujete, nutná je i odvaha a to pravé přátelství.


Anebo si vyberete, partu dokonalých holek, které jsou perfektní ve všech směrech, co se týče kluků až po jedinou chybičku, no vlastně ony nemají žádnou chybu! Vše končí šťastně, tak jak se na pohádku sluší a patří, aby malé děti nebrečely. Hele řekněme si, když v Bambi zabili jeho mámu, kolik z vás se z toho ještě dávno před koncem filmu oklepalo? Já na konci na tu srnu ani nevzpomněla! Nejde o to, že by děti neunesly špatný konec, spíš jde o to, jak jim ho podáte. Já osobně mám ráda otevřené konce, sama si domyslím konec mě nejmilejší a v té vizi žiju.

Svět winx, ve kterém jsem žila už není a proto jsem se rozhodla se do něj vrátit, blog končí, protože vás ostatní winx buď nezajímají, nebo se zajímáte o ty nové oblečky. Strašně ráda bych řekla, Ať už mají nový oblek jsou to ty staré dobré winx…………..no ale to říct nemůžu, není to pravda.

Sami si vyberte, kam patříte vy!

Možná si říkáte, že z toho dělám až moc dráma, ale winx patří hodně velká část mého života a já to nechtěla ukončit bez vysvětlení, pouhou větou Konec blogu, ruším to tu.

Winx jsou stále ve mně, nikdy neodejdou a ani to nechci, ale chci si je pamatovat takové jaké byli dřív

Píseň, která mi příjde, že se teď hodí


WE'RE THE WINX!

Změna v celém Blogu

26. května 2013 v 17:15
Já jsem ráda, když si říkáte jestli budu vaše SB a občas jsou doby kdy se i mě nechce obíhat a psát komentáře, ale někdy si ten čas udělám a oběhnu vás všechny a jen hrstka z vás alespoň navštíví můj blog a nechá komentář, ono já jsem vždy tak ráda když čtu vaše názory na některý obrázek a i proto mě vždy bavilo články přidávat, ale poslední dobou to jde do háje nikdo nepíše (no tak pár lidiček jo) tak teď ani nevím jestli vás winx ještě pořád baví...
No tak narovinu přemýšlím, že blog zruším (pokud to takhle půjde dál) proto teď ruším svá SB,
kromě Lilinky (to bych udělat nemohla, protože to je snad jediné SB, které mi na blog píše) Pokud má zbytek pocit, že ke mně na blog chodí a já jím křivdím, ozvěte :D a ještě si nechávám své nejnověší SB ♥Anonymka♥
A jen upozorňuju, že kdokoliv kdo by chtěl být mím SB, tak počítejte s tím, že po téhle zkušenosti už na vaše blogy moc často chodit nebudu a od vás to taky nevižaduju, vše co chci je sem tam duchaplný komentář :D

KONTROLA SB

10. března 2013 v 17:22
Tak a je to tu zase KONTROLA SB, no ta poslední byla 10. ledna a mě
se to nějak nakupilo někdo si blog zrušil, no znáte to :D
Takže samozdřejmě, že omlouvám ty co mají pozastavení a vy ostatní se
pls zapište pokud už nechcete být mé SB nepište nic.
(nebojte o té kontrole vám napíšu na vaše blogy)
Jméno:
Blog:
Proč chcete být mé Sb se vás ptát nebudu, přepokládám, že když nechcete být mé Sb tak sem psát nebudete!
Jo a abych nezapomněla, kdo chce být novým SB je vítán:
Jméno:
Blog:
Co na klikačku:
Pozastaveno přidávání noých SB

Moje SB

16. února 2013 v 17:53
Tak nakonec jsem se rozhodla pro tento tip ikonek, doufám, že se líbí a tady máte rozpis čí je čí :D

Malá Isabellá

Katara

Roxy

Lilinka

♥Alex♥

Laylínka

Magical Flora

Hanka-Flora

Majdýsek

irmalair25

floja

Verri
Tess

lovewinxbloom

allie-peters

Sanelma

Pokud by vaše ikona špatně klikala (byl pod ní jiný blog než váš) tak mě informujte a já to opravím :D

Musím si v tom udělat pořádek

10. ledna 2013 v 12:00
A je to jasný:
Spousta SB mi opět na blog moc nechodí a co hůř, ani na svém vlastním bogu nejsou aktivní. Takže co jiného než kontrola Sb, nebo ne takhle bych to nenazvala já si nikoho nehodlám smazat, spíš do menu dám klikačky jen těm pár vyvoleným :D Tak prostě kdo napíše je tam :D Ikony udělám znovu, tyhle se mi moc nelíbí XD Můžou se zapsati i nová SB :D

Jméno:
Blog:
Co na ikonu:

Pro mou maličkost

11. prosince 2012 v 17:02

Kopírování

5. listopadu 2012 v 16:01
Nejsem ráda když narazím na něco takového http://winxczech.blog.cz/1211/tecna-musa-a-flora-hd-pictures-5-seasaon#komentar104057758 já ty fotky docela dlouho sháněla (v tý kvalitě) a dalo fušku je upravit do velikosti a tak. Jen chci upozornit, že když něco takového udělíte i vy tak už nejsme SB !

VELKÁ KONTROLA SB

22. září 2012 v 22:53 | já
Takže s novým dessem nová pravidla!!!!!
Ne kecám, na mém blogu je prakticky vše povoleno (zábava, legrace....)
Ale lidi potřebuju tu mít pořádek! :D
Takže to proběhne takhle moje SB se mi zapíšou a kdo by mě chtěl mít mezi spřátelenými blogy může si to taky vyplnit.
Vzhledem k tomu, že tuhle kontrolu vám (má drahá Sbéčka) nebudu ohlašovat na vaše blogu, tipuju, že se mi sem nikdo nezapíše (až na pár vijímek :D)

Asi jste si všimli, hm... :D

2. září 2012 v 20:31 | S ÚSMĚVEM
Navzdory tomu, že končí prázdniny, netraptese.
Tohle sice končí, ale něco mnohem lepšího začíná!
A podle mě nový začátek je ten nejlepší dar co můžeme dostat :D
A jestli se vám smutno tak to nespraví nic lépe jak písnička :D
(upřímně nebudu psát nic dlouhýho, stejně je to nuda to číst XD)

Goth Fairies Part 1 (Not official name)

1. srpna 2012 v 13:45
Na tohle jsem narazila při prohlížení internetu a strašně se mi to líbí :D

Tak mě tady zase máte

8. července 2012 v 18:56
Konečně doma :D
Teď se půjdu podívat na blogy mojech SB, které byli tak laskavé a psali komenty i přes mou absenci :D

Mizím

29. června 2012 v 16:06
Jedu pryč (nepovím vám kam, protože vás to stejně nezajímá) vrátím se příští neděli možná něco přednastavím, ale momentálně jsem celkem líná takže si nejsemjístá :D

Už zase XD

16. června 2012 v 0:00
Oznamuji, že se tu delší dobu neukážu, SB omluvte mě a že se nějaký článek objeví na blogu neznamená, že jsem se vrátila dokud to nenapíšu tak tu nejsem :D
Ale většina lidí co mi sem chodí stejně nepotřebují moji asistenci takže jim bude stačit, že se tu stále budou obrázky a tak... publikovat :D

Konečně!

4. června 2012 v 14:40
Jsem tak nadšená, konečně mi zase funguje Blog.cz :D Články sice za dobu mé neaktivity přibívali (byly přednastavenné), ale moje aktivita zaostávala. No teď už vám zase budu moct chodit na blogy :D Páni ani nevíte jakou mám radost :D

Konečně jsem tady :D

1. května 2012 v 15:07
Ahoj všichni milí návštěvníci mého blogu :D a má milovaná SB. Už jsem doma, tak teď se k vám kouknu na blogy, abych věděla co se změnilo a tak dále :D
Doufám, že jste si alespoň všimli mé nepřítomnosti XD
 
 

Reklama